baner baner2

adwokatura polska

Kancelaria Adwokacka Lesław Mrozek w Chorzowie

Nasza kancelaria prawna w Chorzowie istnieje od 12 stycznia 2006 roku, po tym jak Lesław Mrozek uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata. Od tamtego czasu kancelaria zajmuje się głównie obsługą prawna przedsiębiorstw i doradztwem prawnym.

Poza obsługą prawną firm Lesław Mrozek jest też doświadczonym adwokatem gotowym do pomocy w sprawach karnych i spadkowych, sprawach o odszkodowanie i podział majątku oraz innych z zakresu prawa gospodarczego i rodzinnego. Jego kancelaria w Chorzowie zajmuje się również sprawami alimentacyjnymi i rozwodowymi oraz udziela porad prawnych Klientom.

Przed otworzeniem własnej kancelarii adwokackiej Lesław Mrozek zdobywał doświadczenia zawodowe w kancelarii „Adwokaci & Doradcy”, gdzie przez 7 lat pracował jako asystent i starszy asystent ds. prawnych. W 2003 roku zdał egzamin sędziowski, a rok później rozpoczął aplikację radcowską, którą ukończył z powodzeniem, zostając radcą prawnym. W 2005 roku Lesław Mrozek został wpisany na listę radców prawnych oraz adwokatów. Od tego czasu świadczy swoje usługi jako prawnik w Chorzowie.